Сервис
Дијелови општине без струје

Због проблема у трафостаници 110/35 кВ „Херцег Нови“, без напајања електричном енергијом је конзум који се напаја из трафостаница 35/10 кВ „Морињ“, „Бијела“, „Баошићи“, „Кумбор“ и „Клинци“.
Екипе су на терену и раде на отклањању квара, саопштено је из ЦЕДИС-а.




