Бокељски дерби припао кадетима Игала

Кадети Фудбалског клуба Игало наставили су са серијом одличних резулата ове полусезоне побједивши у Котору у бокељском дербију у 6. колу Друге кадетске фудбалске лиге домаћи Бокељ резултатом 3:2 .

Тим који са клупе воде Милош Грбић и Мило Ђурковић повео је у 18. минуту голом Недјељка Томашевића. Фудбалери домаћег Бокеља у 47. минуту су изједначили резултат, а стријелац је био Вук Дајковић. Десет минута касније фудбалери Игала преко Огњена Павићевића су повели са 2:1 да би у 80. минуту Андреј Орошчанин повисио на 3:1. Четири минута касније  коначни резултат 3:2 поставио је својим другим голом овог пута из пенала Вук Дајковић.

Након 6 кола кадети Игала дијеле позицију од другог до четвртог мјеста са 15 бодова. У 7. колу, у недељу Игало дочекује Искру из Даниловграда.