Bokeljski derbi pripao kadetima Igala

Kadeti Fudbalskog kluba Igalo nastavili su sa serijom odličnih rezulata ove polusezone pobjedivši u Kotoru u bokeljskom derbiju u 6. kolu Druge kadetske fudbalske lige domaći Bokelj rezultatom 3:2 .

Tim koji sa klupe vode Miloš Grbić i Milo Đurković poveo je u 18. minutu golom Nedjeljka Tomaševića. Fudbaleri domaćeg Bokelja u 47. minutu su izjednačili rezultat, a strijelac je bio Vuk Dajković. Deset minuta kasnije fudbaleri Igala preko Ognjena Pavićevića su poveli sa 2:1 da bi u 80. minutu Andrej Oroščanin povisio na 3:1. Četiri minuta kasnije  konačni rezultat 3:2 postavio je svojim drugim golom ovog puta iz penala Vuk Dajković.

Nakon 6 kola kadeti Igala dijele poziciju od drugog do četvrtog mjesta sa 15 bodova. U 7. kolu, u nedelju Igalo dočekuje Iskru iz Danilovgrada.