АЛБАТРОС У ПЕТ СЕТОВА САВЛАДАО ЈЕДИНСТВО У БИЈЕЛОМ ПОЉУ

Одбојкашице Албатроса настављају са добрим играма и резултатима у Првој лиги за одбојкашице. У дербију 13. кола, дјевојке тренера Бранке Обрадовић славиле су вечерас на гостовању домаћем Јединству, након пет сетова и велике борбе 3:2 (13:25, 25:13, 17:25, 25:22, 15:8).

Одличну и борбену утакмицу, пуну преокрета, одиграла су ова два, за игру расположена ривала. Домаћин је повео, а истим резултатом у другом сету узвратили су гости из Херцег Новог. Јединство поново води у трећем сету, али Албатрос се није предавао и изборио је четврти па пети сет.

До потпуног преокрета Албатрос је предводила разиграна тројка Анђела Кукобат са 18, Александра Шћекић и Милана Самарџић-Пецељ са по 16 поена. Наталија Обрадовић додала је 12, Илинка Самарџић-Пецељ и Таша Трајковић по 6 поена. Николина Лисичић освојила је 2, а Јелена Бијеловић један поен. Противник је имао 17 грешака.

У наредном колу, за седам дана, Албатрос дочекује екипу Гимназијалац.