Игало повело па изгубило од Бокеља

На крају друголигашке трке за бодове фудбалери Игала у последњем, 36. колу, гостовали су у Котору и у бокељском дербију поражени су од Бокеља резултатом 2:1.

Изабраници Петра Гушћића били су бољи у првом полувремену, повели голом Алексе Мараша у 33 минуту.

Преокрет за, испоставило се пирову побједу Бокеља у борби за бараж за Прву лигу, донио је резервиста Балша Глобаревић, головима у 60. и 81. минуту.

Остали резултати 36. кола: Младост-Грбаљ 2:4, Ком-Подгорица 3:1 и Отрант Олимпик-Зета 3:3.

У овом колу слободна је била екипа Берана.

Коначни пласман Младост 53, Ком 49, Беране 48, Бокељ 47, Подгорица 44, Грбаљ 39, Игало и Отрант Олимпик 38, Зета 34 бода.

Младост је нови прволигаш, а у баражу за  пласман у Прву лигу играју Морнар-Беране  и Рудар-Ком.