Младост боља од Игала

Завршница првенства у Другој фудбалској лиги је више него узбудљива. Фудбалери Игала два кола прије краја налазе се на шестом мјесту са 37 освојених бодова и стрепњом какав ће бити расплет за коначни пласман.

Данас, у 34. колу у Подгорици, херцегновски друголигаш је поражен од лидера Младости (ДГ) 2:1.

Домаћи су повели у 39. минуту из пенала, а стријелац је био Жељко Крстовић. Предност је у 56 минуту дуплирао Кенан Ораховац.

Гол наде да би могли стићи до спасоносног бода за фудбалере Игала постигао је у 72. минуту Бошко Гузина. Међутим, до краја сусрета екипа Петра Гушића није успјела да изједначи.

У наредне двије утакмице Игало игра против Берана, који се бори за директни пласман у Прву лигу на Солилима 20. маја и 24. Маја у Котору против Бокеља, који  се бори за пласман који води у бараж за Прву лигу.

Остали резултати 34 кола: Бокељ – Беране 1:0, Ком – Грбаљ 0:1, Подгорица – Зета 1:1. У овом колу слободна је екипа Отрант Олимпика.

У 35. колу 20. маја играју: Игало – Беране, Грбаљ – Отрант Олимпик , Подгорица – Бокељ и Зета – Ком. У овом колу слободна је Младост.