Нова побједа кадета ФК Игала

Кадетска селекција ФК Игало 1929 остварила је убједљиву побједу у 10. колу Б групе фудбалске лиге за овај узраст против екипе Језера из Плава, резултат је био 5:1.

Мрежу гостију начео је Стефан Вукадиновић у 15. минуту, што је био резултат првог дијела игре.

На 2:0 повисио је Елид Куњић на самом почетку другог полувремена. Погодио је и Бошко Боровница у 68, а затим и Василије Кривокапић у 73. из пенала, да би се Куњић два минута касније поново уписао у листу стријелаца за високих 5:0.

Гости су до почасног поготка дошли преко Стефана Бошковића у 78. минуту игре. У финишу директан црвени картон добио је Матија Милић.

Након 10 одиграних кола Игало је на трећем мјесту на табели са 26 освојених бодова, а у наредном, 11. Колу гостоваће у Подгорици екипи Младости. Меч је на програму 6. маја.