Реми кадета ФК Игала и Будве

Кадети ФК Игало 1929 ремијем су на Солилима завршили сурет 9. кола Б групе против Будве, резултат је био 3:3.

Гости су повели у 9. миниту преко Николе Балевића. Игало је изједначило ауто голом Андреја Бубање у 11. али је Ђорђе Фабрис у 17. погодио за ново вођство гостију, а Павле Роћеновић предност повећао на 3:1 у 33.

У другом дијелу фудбалери Игала су консолидовали редове. Ејдин Кулић је на старту полувремена, у 45. Минуту смањо на 3:2, а Владимир Павловић изједначио два минута касније.

Имало је Игало прилику у 75. минуту да дође и до побједе, али је Бошко Боровница био непрецизан са бијеле тачке.

У наредном, 10. колу, Игало ће на Солилима дочекати Језеро из Плава, а меч је на програму у сриједу, 3. маја.