Важни бодови „Игала“ у побједи над екипом „Грбаљ“

Фудбалери Игала постигли су важну побједу у 29. колу у грчевитој борби за опстанак. У бокељском дербију на Солилима побиједили су Грбаљ 1:0.  Као и у прошлом сусрету пред својим навијачима стријелац је био капитен Милош Грбић у 27. минуту из пенала.

Казненом ударцу претходио је прекршај над Аргентицем Кордобом. Игало, које је од 53. минута било са играчем више јер је због другог жутог картона искључен играч „Грбља“ Петар Вукчевић, имало је још пар шанси али до краја сусрета није било промјене резултата. Послије четвртог узастопног пораза екипе Грбаљ, тренер Срђан Никић је поднио оставку.

Остали резултати 29. кола: Беране – Зета 1:1, Младост – Подгорица 0:0 и Отрант Олимпик – Ком 0:0. У овом колу слободна је била екипа Бокељ.

Табела: Беране 46, Младост 43, Бокељ, Подгорица и Ком по 36, Игало и Грбаљ по 30, Отрант Олимпик и Зета по 29 бодова.

У сриједу 26. априла играју: Зета-Игало, Бокељ-Отрант Олимпик, Подгорица-Беране, Ком–Младост. У овом колу слободна је екипа Грбаљ.