(Не)заслужен пораз ЖКК Приморја

Кошаркашице Приморја поражене су у 19. колу Прве лиге у Спортском центру Игало од екипе Никшић 58:57, по четвртинама 14:16, 20:10, 11:11, 12:20. Овај занимљив, узбудљив и драматичан сусрет обиљежила је неизвјесност која је трајала до краја утакмице.

Прву дионицу састав Драгана Прге ријешио је у своју корист. Гошће из Никшића су биле убједљиве у другој четвртини, трећи дио утакмице завршен је нерјешеним резултатом.

У последњих 10 минута домаће кошаркашице су имале  добру етапу стигле су госте  да би се резултат мијењао и на крају са поеном разлике екипа Никшића је тријумфовала.

Најефикаснија у Приморју била је Љубе Андрић са 16 поена, Катарина Илић је уписала 13, Наташа Вујичић 11, Анастасија Касалица 8, Клаудија Баћовић 5, Теа Грабовица и Теодора Брковкић по 2 поена.

Пласман: Подгорица 34, Будућност 32, Нови 26, Никшић 25, Дечић 24 и Приморје 21 бод.

У овом колу вечерас у Подгорици играју Будућност и Нови.