Фудбалери Игала остварили важну побједу

Фудбалери Игала побједили су Ком из Подгорице 2:1 (0:0), у 23. колу Друге фудбалске лиге.

Послије лошег издања обје екипе у првом полувремену, у другом дијелу је виђен узбуљив и неизвјестан дио утакмице. Контакт Драга Бумбара са Урошем Булатовићем судија Радоје Пајовић је окарактерисао као пенал. Са бијеле тачке Лазар Кнежевић је довео госте у вођство, док је послије одличног центаршута Немање Петровића у 64. минуту новајлија у дресу Игала Бошко Гузина анулирао предност ривала. Дванаест минута касније најбољи појединац сурета Петровић, одлично је центрирао, а млади Андрија Вујичић је постигао гол за побједу и велико славље играча у борби за бјег са зачеља табеле.

Остали резултати 23. кола: ОФК Младост – Бокељ 1:0, ОФК Грбаљ – Зета 1:0, Беране – Отрант Олимпик 0:1.  У овом колу слободна је била екипа Подгорице.

Табела: Беране 36, Подгорица 33, Бокељ 32, Ком 30, Младост 29, Грбаљ 26, Игало 23, Зета 21 и Отрант Олимпик 18 бодова.

У 24. колу, 29. марта, играју: Отрант Олимпик – Игало,  Бокељ – Зета, Подгорица – Грбаљ, Беране –Младост. У овом колу слободна је екипа Кома.