Побједа кошаркаша Приморја

Кошаркаши Приморја остварили су побједу на свом паркету против Морнара из Бара у оквиру 18. кола Прве лиге.

Изабраници Зорана Тодоровића славили су резултатом 87-76, по четвртинама 24-19, 23-16, 24-24, 16-17.

Новљани су водили током цијелог сусрета у појединим тренуцима та предност је износила и 15 поена.

-Задовољан сам игром својих момака. Пресудила је добра одбрана, која је дошла након одличног рада. Наш највећи недостатак је центарска позиција, на којој је вечерас одличан био Обрадовић. Што се тиче меча са Сутјеском у наредном колу, очекујем да ћемо пружити добар отпор фаворизованом саставу из Никшића, рекао је тренер Приморја Зоран Тодоровић.

Гости из Бара имају млад и перспективан састав, али који у овом тренутку није равноправан противник екипи из Херцег Новог.

-Меч је преломила наша лоша игра у првом полувремену. Моји момци нису испоштовали договор из свлачионице.

У другом полувремену смо много боље отворили али није било довољно за побједу, рекао је након меча тренер гостујућег састава Иван Јелинић.

У наредном колу кошаркаши Приморја гостују екипи Сутјеске у Никшићу.