Реми кадета Игала у Мојковцу

Кадеска екипа ФК „Игало“ наставила је са серијом солидних резултата у наставку прољетне сезоне. У трећем колу Кадетске фудбалске лиге Црне Горе изабраници Немање Ћоровића јуче у Мојковцу играли су нерјешено 3:3 (0:2) са домаћим „Брсковом“.

Вук Вујовић  и његови саиграчи су у два наврата имали минус од два гола али упорном и српљивом  игром успјели  су да изједначе резултат. Домаћи  фудбалери головима Мирзе и Маида Мурића  у 25. и 32. минуту  повели су са 2:0. У наставку утакмице резултат је у 55. минуту смањио  Владимир Павловић. Данило  Љиљанић три минута касније повећаo je резутат на 3:1 за „Брсково“ да би капитен Вујовић смањио резулта на 3:2.  Гол за 3:3 и вриједан бод младој екипи са Солила постигао је у 80. минуту  резервиста Данило Божовић.

У наредном четвртом колу “Игало“ је слободно.