Одбојкашице Херцег Новог у три сета до финала

Одбојкашице Херцег Новог пласирале се у финале Купа Црне Горе.  У реванш сусрету рутински за 52 минута побиједиле су екипу Будућност 3:0 (25:12, 25:15, 25:15).

Противник у финалу биће бољи из дуела Морача-Албатрос.

Домаће одбојкашице  су највећи отпор пружиле у другом сету до резултата 12:13, након чега су Татјана Бокан и саиграчице  серијом 12:3 ријешиле утакмицу максималним резултатом.

Екипу Милорада Крунића су предводиле Татјана Бокан и Јелена Станимировић са по 11 поена. Поен мање су уписале Полина Љутикова и Анастасиа Бехтерева.На 6 поена се зауставила Сара Најдић, Дарија Чабоненко 5 и Марија Тушевљак 3 поена.Екипа Будућности  имала је 19 грешака. На другој страни најбоље су биле Теодора Станковић и Дарја Поповић са по пет поена.

У другом полуфиналу, вечерас Албатрос  гостује у  Подгорици екипи „Морача“  вечерас (20.30 часова). У  првом сусрету Анђела  Кукобат и саиграчице  побједиле  3:0.

Одбојкашицама Мораче треба побједа од 3:0 или 3:1 да би избориле “златни сет” и шансу да се боре за пласма  у  финале.