Одбојкашице „Херцег Новог“ ремизирале са “Инђијом”

У завршници тродневног боравка у Србији, одбојкашице “Херцег Новог” су синоћ одиграле утакмицу са суперлигашем Србије, екипом “Инђије”.  Резултат је био 2:2 (25:22, 19:25, 18:25 25:16), а сусрет је завршен без побједника јер, због ограниченог термина у дворани, није било времена да се игра пети сет.

У тиму ОК „Херцег Нови“ најбоља је била Диана Балаи са 20 поена, Јелена Станимировић је постигла 19,  а Милена Бурзановић 10 поена. Капитен Татјана Бокан је била на поштеди, а шансу и већу минутажу добиле су играчице које су у раним утакмицама мање играле.

Тренер Новљанки Милорад Крунић задовољан је боравком и утакмицама у Обреновцу и Инђији.

Милорад Крунић, тренер ОК „Херцег Нови“

За екипу „Херцег Новог” ово је било предивно и корисно дружење. Из клуба захваљују пријатељима из ОЖК “Тент” на срдачном гостопримству и одличној организацији нашег боравка.

Сутра у 12. колу Суперлиге Црне Горе „Херцег Нови“ од 16:00 сати у СЦ Игало дочекује екипу „Гимназијалца“ из Котора. У истом колу од 19:00 сати, такође у Игалу, играју „Албатрос“ и “Јединство” (Бијело Поље).