Дерби зачеља без побједника

У заосталој утакмици 15. кола Друге фудбалске лиге, “Игало” је данас на свом терену ремизирало са “Отрант  Олимпиком” из Улциња; резултат је био 1:1.

У доста чврстом и неизвјесном сусрету, по изузетно лошем терену на Солилима, најузбудљивија је била завршница. У 88. минуту оборен је играч “Игала” Балша Радовић, досуђен је пенал, а најстрожу казну је у гол претворио резервиста Бобан Ђорђевић.

Међутим, славље домаћих није дуго трајало. Већ у контранападу, у 90. минуту, “Отрант Олимпик” је преко Аднана Алибегуа изједначио на 1:1, па је “слађи дио колача” припао фењерашу из Улциња.

Након овог сурета “Игало”се и даље налази на 6. мјесту, са 19. освојених бодова.

Унаредном 17. колу, у недељу 20. новембра, изабраници Петра Гушића на свом терену дочекује лидера – екипу “Берана”.