ФУДБАЛ – ДРУГА ЛИГА: ДОШЉАК РИЈЕШИО ДЕРБИ

Бокељски дерби у 21. колу Друге фудбалске лиге у Тивту припао је домаћем Арсеналу 1:0 (1:0). Једини гол у 15. минуту постиго је новајлија у дресу екипе из Тивта, Борис Дошљак, који је послије одличног центаршута главом гађао гол Давида Бијелице који је лопту зауставио тако што је извукао из горњег угла али она је дошла поново до центарфора Дошљака који је био неумољив.

Није то била утакмица коју би радо поново гледали. Напротив, била је набијена нервозом, на моменте непотребом тензијом, испрекидана без великог броја шанси.

Игало је имало своје шансе али Борис Копитовић у 57. минуту није искористио добу прилику да изједначи резултат. У финишу утакмице била је дискутабилна и ситуација када је у казненом простору Арсенала заустављен Милош Грбић али судија Владимир Бијелица из Никшића није реаговао на протесте гостију из Херцег Новог

Остали резултати 21. кола: Ком-Бокељ 1:0, Цетиње-Грбаљ 1:2, Беране-Јединство 0:3 и ОФК Титоград – ОФК Младост ДГ 1:3.

Пласман:   Јединство 49,  Арсенал 44, Бокељ и Младост по 36, Игало 31,  Ком 30, Беране 26, Грбаљ 19, Цетиње 13, ОФК Титоград 7 бодова.

У 22. колу, 16. марта играју:  Игало-Ком, Бокељ-Беране, ОФК Младост-Грбаљ, ОФК Титоград-Арсенал и Јединсто-Цетиње.