Друштво

У акцији добровољног давања крви прикупљено 20 јединица

У акцији добровољног давања крви, у организацији Црвеног крста Херцег Нови  која је данас одржана у у Институту „Др Симо Милошевић“ прикупљено је  20  јединица крви.

Црвени крст Херцег Нови акцију је организовао у сарадњи са Заводом за трнсфузију, а Бојана Боца истакла је да су задовољни одзивом.

Боца је подсјетила да континуирано организују акције, а наредна је планирана у августу.

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Погледајте
Close
Back to top button