Друштво
Саниран тротоар изнад Дома здравља

Завршенo је уређење тротоара у улици Николе Љубибратића, на потезу од надвожњака до маркета “Воли”, изнад Дома здравља.
Санацију је финансирала Општина Херцег Нови, а дио су ширег плана унапријеђења пјешачке инфраструктуре у граду.
Радови су реализовани кроз тендер за санацију и реконструкцију тротоара на подручју града, укупне вриједности више од 500 хиљада еура. У оквиру истог уговора, раније су завршена уређења тротоара у Улици Топаљске комунитади на Топлој, у Игалу, Зеленици, Ђеновићима, Бијелој и Мељинама.




