Реми Игала у Требињу са Леотаром

У другој пријатељској утакмици пред почетак првенства у Другој лиги  фудбалери Игала одиграли су у Требињу  1:1 (1:0) против ФК Леотар, члан Прве лиге Републике Српске.

Домаћин је одлично почео и у другом минуту имао је шансу након центаршута Бегића, а Колак је главом послао лопту поред гола.

У 30. минуту је шут Ђуричковића одбранио голман Максим Миловић. Седам минута касније фудбалери Игала долазе у вођство голом Алдина Аџовића након грешке домаће одбране. Минималним вођством гостију отишло се на полувријеме.

Фудбалери Леотара  у 75. минуту имају  лијепу шансу, али није искоришћена као и два минута касније када је након одличног центаршута Колака са десне стране испред Панџића лопту избацио један играч гостију.

Добра игра домаћина резултирала је голом у 80. минуту. Након одличне асистенције младога Теа Лакића гол је постигао Урош Ђуричковић.

До краја није било промјена тако да је ова утакмица завршена 1:1 пред око 100 гледалаца који су на градски стадион у Полице.

ФК „Игало 1929“: Максим Миловић, Нихад Балић, Јован Крулановић, Јован Мугоша, Александар Ђукановић, Емануел Мбоа, Августин Кордоба, Алдин Аџовић, Борис Дошљак, Бошко Дујовић, Јован Милић. Још су играли: Божидар Матејић, Вук  Матејић, Јован  Поповић, Никола  Поповић, Милош Мугоша, Никола Косач, Фавер Рамирез, Милош Перовић и Урош Ченић.

ФК „Леотар“: Перишић, Звиздић, Радовић, Бабић, Батос, Милић, Ђуричковић, Бегић, Колак, Радосављевић, Рачић. Још су играли: Ђајић, Спаић, Лакић, Глоговац, Видаковић, Вујичић, Панџић.

Наредна утакмица фудбалера Игала заказана је за четвртак 18. јула у Никшићу са екипом  Сутјеске.