Fudbaleri Igala igrali neriješeno sa ekipom Budve na Solilima

U  primorskom derbiju 27. kola Druge kadetske lige fudbaleri Igala sinoć su pod refektorima na Solilima igrali neriješeno 3:3 sa liderom, ekipom Budve.

U neizvjesnoj utakmici koja je trajala 99 minuta ekipa Nemanje Ćorovića je ispustila pobjedu u samom finišu susreta. Domaći tim poveo je 2:0 golovima Uroša Čenića u 13. i Neđeljka Tomaševića u 33. minutu. Budvani su uzvratili golovima Pavla Rođenovića u 41. i Balše Vukčevića u 51. minutu. Fudbaleri Igala ponovo su poveli 3:2 u 67. minutu golom Danila Božovića  a poraz lider je izbjegao u 4. minutu nadoknade kada je u 94 minutu rezultat izjednačio svojim drugim golom na utakmici golgeter Pavle Rođenović. Nakon ovog kola Budva sa  68 bodova ubjedljivo vodi sa  7 bodova više od drugoplasiranog Mornara iz Bara. Fudbaleri Igala u konkurenciji 16 ekipa trenutno se nalaze na 7. mjestu sa 44 boda.

U narednom 28. kolu, u subotu u bokeljskom derbiju u Kotoru fudbaleri Igala gostuju  ekipi Bokelja.