Василије Радовић:  Амбиције репрезентације увијек побједничке

Василије Радовић (Фото: facebook.com/WpoloMontenegro)

Након припрема у Подгорици ватерполо репрезентација Црне Горе данас је отпутовала на турнир у Будимпешту, гдје ће од сутра, 27. јуна учествовати на турниру у главном граду Мађарске заједно са селекцијама Србије, Мађарске и Шпаније.

-Већ смо заједно четири, пет седмица. Нешто другачији је план од онога што смо навикли. Све је ново, захтјевно, али сам сигуран да ћемо бити спремни за Свјетско првенство. Припреме у Хрватској су прошле одлично, можемо бити задовољни. Тај најважнији дио припрема је сада иза нас, сада се фокусирамо на игру, казао  је репрезентативац Василије Радовић.

На турниру у Будимпешти  биће одигране три  контролне утакмице против јаких ривала.

-Очекује нас турнир у Будимпешти, уједно и главна провјера пред Свјетско првенство у Сингапуру. Биће то прилика да се састанемо са јаким репрезентацијама, такође учесницама шампионата свијета. -јасан  је Радовић.

Истакао је да је жеља  једна од медаља у Сингапуру.

-Када су у питању амбиције, увијек треба циљати на медаљу. Амбиције су увијек побједничке и то су жеље, свих нас, закључио је Радовић.

Турнир се игра на базену „Алфред Хајош“ у Будимпешти. Првог дана 27. јуна Србија ће у 18.30 играти са Црном Гором, а Мађарска против Шпаније у 20 часова. Дан касније у  17.45 Србија ће одмјерити снаге са Шпанијом у 19.30, а  Мађарска игра са Црном Гором. У недељу 29. јуна у 9 часова Шпанија ће играти са Црном Гором, а у 10.30 Србија са Мађарском.

ЛЕАВЕ А РЕПЛY

Плеасе ентер yоур цоммент!
Плеасе ентер yоур наме хере