Remi, poraz i pobjeda mladih fudbalera “Igala“

U susretima 8. kola mlađe selekcije FK „Igalo“ su ostvarile polovičan rezultat.

U subotu i u nedelju je igrano 8. kolo Druge omladinske fudbalske lige. Lider „Igalo“ je u Rožajama igrao nerješeno 0:0 sa domaćim „Ibrom“. Ovo je prvi remi u prvenstvu ekipe Dejana Perovića. U utakmici koja je igrana po hladnom vremenu, Vladimir Pavlović u 28. minutu nije iskoristio penal. Domaći golman Danis  Muković je odbranio njegov šut, a penal je izvodio igrač koji ga je iznudio,što je jedna od grešaka zbog kojih su izgubljena dva boda.

U derbiju 8. kola Kadetske fudbalske lige juče su u Radanovićima snage odmjerila dva vodeća tima. Fudbaleri „Igala“ su poraženi od „Grblja“ 5:2. Strijelci za „Grbalj“: Nikola Vukoje u 5, Nemanja Kljajević u 44, Petar Radoman u 67, Ognjen Babić u 69. i Marko Glendža u 72. minutu iz penala. Oba gola za “Igalo“ je postigao Todor Šijačić u 25. i 61. minutu. Ekipa „Grblja“ je vodeća sa 24 boda, dok se „Igalo“ sa 18 bodova nalazi na 5. mjestu.

U 8. kolu Pionirske lige Crne Gore fudbaleri „Igala“ su u nedelju na Solilima pobijedili ekipu „Lovćena“ 2:1, golovima Matije Bjeletića u 13. i Filipa Simovića u 23. minutu. Jedini pogodak za“Lovćen“ postigao je Blažo Martinović iz penala u 65. minutu.

Pioniri „Igala“ se sa 13 bodova nalaze na 5 mjestu, a u narednom kolu igraju u Radanovićima sa ekipom „Grblja“.