Remi „Leotara“ sa „Igalom“ na Solilima

Fubaleri „Igala“ odigrali su juče na svom  terenu prijateljsku utakmicu sa „Leotarom“ iz Trebinja nerješenim rezultatom 1:1, a u sklopu priprema za drugu fudbalsku ligu. Strijelac za „Igalo“ je Pavle Pićurić u 22. minutu i Nikoloa Pejović u 51. minutu za „Leotar“.

Na ovoj utkmici igrali su Miloš Padrov, Nihad Balić, Nikola Kosić, Aleksa Vujović, Aleksandar Đukanović, Blagota Marković, Adama Jarljuje,Jovan Mujović, Jani Balatari, Pavle Pićurić i Matija Gardašević. Igrali su još Vuk Banićević, Goran Milić, Stefan Perović, Vlado Pavlović, Boris Žujović, Mićan Šokanović, Uroš Čenić i Ognjen Pavićević.

Pred početak prvenstva u Drugoj fudbalskoj ligi 16. avgusta protiv „Koma“ pred svojim navijačima „Igalo“ će imati generalku. Sa fudbalerima „Leotara“ ponovo će igrati  9. avgusta na Solilima.

Na tribinama na Solilima našao se i poznati fudbaler Crvene zvezde Boško Đurovski, koji je sada predsjednik veterana kluba srpskog šampiona, inače stanovnik Herceg Novog.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here