Prvi poraz Igala u drugoj ligi

Fudbaleri Igala poraženi su u 4. Kolu Druge crnogorske lige od Lovćena 1-0. Strijelac jedinog pogotka bio je Božidar Bujiša u 3. minutu nadoknade u prvom poluvremenu.

Lider Druge lige, pljevaljski Rudar, nastavio je seriju dobrih rezultata, Rudar je Danilovgradu savladao Iskru 2:0 i zabilježio treći trijumf, dok je prvu pobjedu tek u četvrtom kolu upisao Ibar, koji je bio bolji od Koma 2-0.

Ekipa iz podgoričkog naselja Zlatica jedina je u ligi bez bodova u dosadašnjem dijelu takmičenja. Mladost je na DG areni savladala Grbalj 2:0. U ovom kolu slobodni su bili fudbaleri Podgorice.

Rudar je, nakon četvrtog kola, vodeći na tabeli sa deset bodova i ima tri više od Lovćena, Mladosti i Igala.

U ovom kolu slobodni su bili fudbaleri Podgorice. U narednom kolu Igalo na svom terenu dočekuje Mladost.