Претежно сунчано, а на сјеверу промјенљиво облачно са дужим сунчаним интервалима. Вјетар мјестимично умјерен до појачан, на ударе понегдје јак, најчешће сјеверни и западни. Највиша дневна темепратура ваздуха од 9 до 18 степени.
ЦЕДИС
Како су саопштили из ЦЕДИС-А, због планираних радова на мрежи данас ће без струје од 8 до 12 сати бити подручје Бијеле Шкољке у Бијелој.
Наведени радови се изводе у циљу квалитетнијег и сигурнијег напајања електричном енергијом.
АУТОБУСКА СТАНИЦА
Јутрос су стигли Озлем из Лесковца, Виена из Модриче и Банбус из Београда.
У наставку пријеподнева стижу Југопревоз Гацко изТребиње, Блу лајн из Новог Сада, Јадран еxпрес из Београда, Ниш ексрпес из Ниша, Ласта из Београда и Ленс и Божур из Субоитице. Међуградски и локални саобраћај се одвијају по реду вожње.
Више информација могуће је добити на 031 321 225 и 069 017 100 или путем портала www.autobuskahercegnovi.com
АЕРОДРОМИ ЦРНЕ ГОРЕ
Са тиватског аеродрома данас је планирано 9 летова, пет ка Београду, два ка Истанбулу и по један ка Тел Авиву и Лондону. Из Подгорице данас 21 полазака ка европским дестинацијама.
Детаљније информације могуће је добити путем телефона – 032 670 930 (Тиват); 020 444 244 и 19880 (Подгорица).
ЖЕЉЕЗНИЦА ЦРНЕ ГОРЕ
Међународни брзи воз из Бара за Београд полази сваке вечери у 19:35. Локални возови ка Подгорици и Бијелом Пољу саобраћају редовно, а мјеста има довољно.
Информације о кретању возова могуће је добити путем вибер поруке на број телефона: 068/441-212, радним данима од 7:00 до 15:00 сати, или путем сајта ЖЦГ: www.zcg-prevoz.me
АМСЦГ
Саобраћај се обавља по претежно сувим коловозима. Дуж клисура и усјека учестала је појава ситнијих одрона. На појединим дионицама важи измијењен резим саобраћаја због чега је обавезно поштовање привремено постављене сигнализације. Савјетује се опрезна вожња и поштовање правила саобраћаја.
У протекла 24 сата на путевима у земљи догодило се 17 саобраћајних незгода у којима су четри особе задобиле лаке повреде.
Ауто мото савез Црне Горе пружа учесницима у саобраћају техничку помоћ на јавним путевима, која подразумијева пружање услуге помоћи на путу, отклањања мањих кварова и бесплатног шлепања возила до првог сервиса или радионице за сва возила регистрована у Црној Гори.
Информативни центар заједно са службом помоћи на путу на услузи је градјанима 24 сата. Информације се могу добити путем телефона 19807, 020234999 и 063239987.
Возите опрезно, срећан пут!