Polovičan učinak futsal reprezentacija Crne Gore i Francuske u Igalu

Sportski centar u Igalo bio je baza zajedničkih priprema futsal reprezentacija Crne Gore i Francuske. U utorak veče i sinoć odigrane su dvije prijateljske utakmice.

Prvi susret dobila je reprezentacija Crne Gore 7:4.  Golove za ekipu Sveta Ljesara postigli su: Luka Vuletić i Nemanja Nikolić po 2, Goran Delić, Janko Bulatović i Ilija Mugoša. Strijelci za Francusku Matis Gazengel 2 i Simon M Kama Luc i Inza Kone po gol.

Sinoć su se „trikolori“ revanširali i pobijedili 4:2. Golove za reprezentaciju Crne Gore su postigli: Luka Vuletić  u 27 minutu i Janko Bulatović u 39 minutu. Strijelci za  Francusku su: Mohamed Diaoune u 8 i 33,  Leo Faitre u 29, i Abdul Ndiaie u 40 minutu.

-Zadovoljan sam ovim ciklusom priprema. U prvom susretu smo bili sjajni pobijedili smo po meni jednu od pet najboljih reprezentacija u futsalu na svijetu. Iako smo u drugom susretu poraženi, nijesam nezadovoljan. Prva utakmica je definitivno potrošila moje momke, jer u ovom drugom susretu pogotovo u drugom poluvremenu nijesmo bili dovoljno brzi. Uslovi za rad i gostoprimstvo u Sportskom Centru u Igalo su bili na visokom nivou, kazao je za naš portal selektor Sveto Ljesar.