Odbojkašice „Herceg Novog“ pobijedile „Gimnazijalac“

U trećem kolu EPCG Super ligi odbojkašice „Herceg Novog“ u bokeljskom derbiju u Kotoru u tri seta pobijedile su domaći „Gimnazijalac“ 3:0 (25:17, 25:10, 25:10) i nastavili sa serijom uspjeha bez izgubljenog seta.

Nakon nešto neizvjesnijeg prvog seta djevojke Milorada Krunića u nastavku su „dodale gas“ i zasluženo slavile protiv domaćina. Do pobjede lidera je vodila Burzanović sa 14 poena pratile su je kapiten Bokan sa 11, Bektareva 9, Stanimirović i Balai po 8, Boban 5, Dabonenko i Tuševljak 4 i Tvrdišić 2 poena.

Poene za „Gimnazijalac“ su osvojile: Stanišić i Jovanović po 6, Gavranović 3 , Ogurlić i Kapetanović po 2
Telesmanić jedan poen. Ekipa „Herceg Novog imala je 17 , a Gimnazijalca 14 grešaka.

Danas u ovom kolu „Albatros“ gostuje u Bijelom Polju ekipi „Jedinstva“. U narednom četvrtom kolu igraju Albatros-Herceg Novi.