Mikulićevi takmičari osvojili 21 medalju u Mostaru i Banja Luci

Takmičari karate klubova koje trenira Slađan Mikulić minulog vikenda u Banja Luci i Mostaru nastavili su da osvajaju medalje.

U konkurenciji 468  takmičara iz zemalja regiona u Banja Luci osvojili su 5 prvih mjesta. Zlatne medalje pripale su: Petru Mikuliću (Bijela) za 10 odnosno 11 godina u kategorijama do 35 kg, Nikoli Mazalici iz karate kluba Kotor za uzast do 9 i 10 godina u kategoriji do 40 kg i Pavlu Kašćelanu  za urast do 10 godina.

Takmičari trenera Mikulića dan kasnije  imali su nastupe i u Mostaru  gdje su osvojili 3 zlata 1 srebro i 5 trećih mjesta, kada su i takmičari iz Kotora u pitanju.  Takmičari Tempa iz Igala osvojili su zlatne medalje Bogoslav Katić do 11 godina u kategoriji do 35 kg i Lazar Katić 8 godina u kategoriji do 38 kg. Drugi je bio osmogodišnji Pavle Lazić u kategoriji plus 38 kg. Treća mjesta pripala su Bogoslavu Katiću za uzrast  do 12 godina u kategoriji do 37 kg i Pavlu Laziću 10 godina u kategoriji do 45 kg.