Lideru bod u Murinu

Lider Druge omladinske fudbalske lige FK Igalo danas je kao gost na stadionu FK Polimlje u 11. kolu igrao nerješeno 2:2 sa ekipom Jezero iz Plava koja je na  novoigrađenom terenu u Murinu bila domaćin.

Ekipa iz Plava je dva puta imala prednost. Domaći su poveli u 27. minutu golom Senida Vučetovića, a izjednačio je u 53. minutu Uroš Čenić iz penala.  Domaći su ponovo stekli prednost u 75. minutu golom Imrana Redžepagića. Samo dva minuta kasnije ekipa Dejana R. Perovića je izjednačila, a bod je donio pogodak Blagoja Uzunovskog u 77. minutu.

Nako ovog nekompletnog kola Igalo drži lidersku poziciju sa 27 bodova. U narednom 12. kolu 3. novembra na Solilila dočekuju u bokeljskom derbiju ekipu Bokelja iz Kotora.