Кривична пријава због злоуопотребе положаја у Херцег Новом

Фото: Илустрација

Службеници Регионалног центра безбједности „Југ“, Одјељења безбједности Херцег Нови, поднијели су кривичну пријаву против лица које се сумњичи за кривично дјело злоупотреба положаја у привредном пословању.

Сумња се да је М.О. (30) извршила кривично дјело које јој се ставља на терет на начин што је док је била радно ангажована на пословима оператера у једној спортској кладионици у Игалу, злоупотријебивши свој положај и повјерење у погледу располагања новцем, од депозита који се налазио у сефу противправно присвојила износ од 3.750 еура.

На тај начин она је себи прибавила противправну имовинску корист, а привредном субјекту гдје је била запослена нанијела штету и против ње је поднијета кривична пријава у редовном поступку, саопштено је из Управе полиције.

ЛЕАВЕ А РЕПЛY

Плеасе ентер yоур цоммент!
Плеасе ентер yоур наме хере