KOŠARKA: RUTINSKA POBJEDA „PRIMORJA“

Košarkašice ŽKK „Primorje“ juče su u gostima, u 9. kolu Prve lige, pobjedile Nikšić 1995 rezultatom 87:46 (24:10, 16:4, 26:12, 21:20).

Od početka utakmice košarkašice Primorja su bile borbene i učinkovite, a domaćim igračicama su jasno dale do znanja da su došle po pobjedu. Tako je nakon prvih deset minuta Primorje bilo u dvocifrenom vođstvu 24:10, da bi se razlika do poluvremena povećala za još 12 poena.

Primorke su u drugom poluvremenu nastavile u istom ritmu i završile utakmicu sa 41 poen u plusu.

Strijelci za ekipu Dragana Prge su: Jovana Kojčinović 23, Jelena Bulajić 21, Bojana Radnjić 13, Ivana Ječmenić 12, Marija Đuranović 11, Aleksandra Rečević 3, Kristina Ilić i Sanja Akšam po 2 poena.

U narednom kolu ŽKK „Primorje“ igra sutra sa BKM u Podgorici.