Igalo prejako za Internacional

Фото: Фб ФК Игало

Fudbaleri Igala u 6. kolu Druge fudbalske lige, juče su prekinuli  seriju od dva uzastopna poraza i pobjedom 2:0 nad Internacionalom iz Podgorice pred svojim navijačima, priključili  se gornjem dijelu tabele.

Igalo je povelo u 26. minutu golom Pavla Pićurića. Pobjeda je obezbjeđena golom mladog Vladimira Pavlovića u 72. minutu. Ono što  može da ohrabri sve navijače Igala je podatak da je  trener Marko Matović dao  šansu čak devetorici mladih igrača a većina je potvrdila da se na njih može u budućnosti računati. Interesatno je  istaći da je  u dresu Internacionala u drugom poluvremenu igrao bivši igrač Igala Stefan Dajević.

Ostali rezultati šestog  kola: Iskra-Grbalj 1:1, Kom-Berane 0:2, Lovćen-Rudar 1:0 i Podgorica-Otrant Olimpik 1:3.

Tabela: Berane 14, Otrant Olimpik 13, Grbalj i Rudar po 11, Igalo 10, Iskra i Lovćen po 9, Kom 5, Podgorica  i Internacional bez bodova.

U sedmom kolu u subotu, 20. septembra igraju:Rudar-Igalo, Grbalj –Kom, Otrant Olimpik –Iskra, Internacional-Podgorica i Berane-Lovćen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here