Džudistima “Igala” devet medalja na Trofeju Nikšića

Takmičari Džudo kluba “Igalo” su minulog vikenda uspješno nastupili na 14. Međunarodnom Džudo turniru Trofej Nikšića. U konkurenciji 450 takmičara iz pet zemalja, osvojili su devet medalja: jednu zlatnu, tri srebrne i pet bronzanih.

Prvo mjesto i zlatnu medalju je u konkurenciji starijih pionira u kategoriji do 55 kilograma osvojio Vuk Andrić.

Srebrne medalje su osvojili: mlađi poletarac Leon Dabović u kategoriji do 25 kg,  starija poletarka Džejla Kuč u kategoriji do 44 kg i stariji pionir Jovan Nikitenko u kategoriji do 55 kg.

Treća mjesta i bronzane medalje pripale su: mlađoj poletarki Kalini Dabović u kategoriji do 25 kg, mlađem poletarcu Danilu Blazinčiću u kategoriji do 38 kg,  mlađoj pionirki Mihaili Kokot u kategoriji do 38 kg, starijem pioniru Luki Miloševu u kategoriji do 60 kg i starijoj pionirki Nikolini Kokot u kategoriji do 57 kg.