Dva koncerta za 140. rođendan Gradske muzike

Градска музика Херцег Нови

Povodom 140 godina postojanja i rada, Gradska muzika organizovaće koncerte u četvrtak, 05. i petak 06. februara, u Paviljonu u Starom gradu. Početak oba koncerta zakazan je za 19 sati.

Predsjednik Gradske muzike, Oliver Nedović poziva sve Novljane i goste da prisustvuju koncertima i da uživaju u muzičkim izvedbama jedinstvenih umjetnika.

U četvrtak 05. februara, odabranim djelima, predstaviće se umjetnici koje je publika imala priliku da vidi i čuje na nastupima Kamerata Orkestra Herceg Novi. Nastupiće violinista Andrei Baskin, na čembalu Ivan Velikanov, Aleksandar Stark blok flauta i klavicimbal.

U petak 06. februara nastupiće Quattro Stagioni kvartet saksofona i klarineta, koji vodi renomirani pedagog profesor Goran Turkalj. Ovaj koncert nesebično je pomogao Sekretarijat za društvene djelatnosti i međunarodnu saradnju Opštine Herceg Novi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here