Blistav start mlađih kategorija FK Igalo u novoj sezoni

Startovala je fudbalska sezona. U prvom kolu mlađe kategorije FK Igala  su krenule odlično. Kadeti su juče pobjedili na svom terenu u primorskom derbiju Otran Olimpik iz Ulcinja 3:1.(1:1).  Kadeti Igala su bili sigurni posebno u drugom poluvremenu. Za ekipu Miloša Grbića strijelci su bili: Srđan Lero u 10, Dragan Kilibarda u 73, Nedeljko Tomašević u 85 minutu. Pogodak za goste postigao je: Liburn Lazoja u  32 minutu.

Za ekipu Igalo su igrali: Dragan Tripković, Sergelj Pavličević, Branko Krivokapić, Blagoje Uzunovski, Andrej Fulurija, Nedeljko Tomašević, Teodor Šijačić, Srđan Lero, Dragan Kilibarda (kapiten), Ognjen Arazulo, Ognjen Pavićević. U igru su ušli:, Ognjen Vučurović, Miloš Bogdanović, Andrej Oroščanin, Petar Petrović i Filip Božović.

U drugom kolu u nedelju  Igalo u  bokeljskom derbiju igra u Kotoru sa Bokeljom. Trener kadeta Igala je Miloš Grbić, a pomoćni trener Srđan Mandić.

Debitanti Omladinci Igala u Drugoj ligi sa trenerom  Dejanom R. Perovićem  pobijedili su u subotu  Jedinstvo 2:1 u Bijelom Polju. Naredni protivnik je ekipa Jezera u petak na Solilima.

Nizu uspjeha priključili i pioniri. Iako debitanti u Pionirskoj ligi  pobijedili su ekipu Dečića sa 4:1.  Za ekipu Mihaila Vujačića strijelci su bili:  Vidak Božović u 10,  kapiten Mirko  Daković u 18 minutu iz  penala, Matija Bjeletić u 31 i Mihailo Ašanin u 39 minutu. Jedini pogodak za Dečić postigao je Aleksander Đokaj u 68 minutu iz  penala.

Na terenu trenig kampa OFK Titogra kao debitanti u ovom rangu takmičenja su igrali: Vasilije Bjelanović,(Bogdan Rajević),Marko Ivanovski,(Mihailo Ašanin),Mirko  Daković (kapiten),Vuk Pavićević,(Andrija Prebiračević), Vasilije Obradović, (Kristijan Vuković),Filip Simović, (Vojo Petrović), Mateja Stojanović (Marko Radović), Blagoje Kulinović, Balša Pešić,(Luka Padrov).

Treneri: Mihailo Vujačić i Milo Đurković. U drugom kolu pioniri Igala u subotu dočekuju ekipa Koma.