„Albatros“ poražen u Baru

U prvoj utakmici poslednjeg 9. kola jesenjeg prvenstva šampionata Crne Gore  odbojkšice „Albatrosa“ sinoć su doživjele sedmi poraz u ovogodišnjem  prvenstvu.

Bolje od ekipe trenera Branke Obradović bile su odbojkašice „Luke Bar“ koje su za sat vremena u SC „Topolica“  u Baru sa maksimalnim  rezultatom 3:0 ( 25:8, 29:27, 25:22) pobijedili goste iz Herceg Novog.

Jelena Bijelović i saigračice samo su u drugom setu bile u prilici da „otmu“ set domaćem sastavu.

U timu „Albatrosa“  deset poena osvojila je Jelena Bijelović, Marija Valjarević 7,  Karolina Pidhurska 6,  Taša Trajković 3,  Jelena Glušac  jedan poen.

Igračice „Luke Bar“ imale su 20 grešaka a „Albatrosa 22.

Dvocifren učinak kod domaćih imale su: Kristina Božović 17 i  Dušanka Petrović 13 poena .Na kraju jesenjeg dijela sezone  ekipa „Albatros“ sa 5 bodova dijeli poslednja dva mjesta na tabeli sa ekipom  „Rudar“,. sa kojim igra u 10.  kolu  u Pljevljima na proljeće.

Večeras od 18 časova u ovom kolu u Sportskom centru Igalo igraju  „Herceg Novi“ i „Morača“.