КОШАРКА: БЕЗ ИЗНЕНАЂЕЊА У ПОДГОРИЦИ

У првој утакмици петог кола Прве лиге кошаркаши Приморја 1945 су вечерас као гости поражени од АБА 2 лигаша екипе Подгорица 79:70 (25:20, 26:20, 16:15, 12:15).

Домаћи су после првог периода имали предност коју су у другој четвртини дуплирали. Гости су се нападачки пробудили у другом полувремену и успјели да смање предност екипе која је и била фаворит у овом сурету али исход утакмице није долазио у питање и Новљани су доживјели трећи пораз у текућем првенству.

Стријелци за Приморје 1945 су: Драган Бјелетић 19, Горан Булатовић и Веселин Ковачевић по 15, Елдин Хуремовић 9, Никола Чворовић 7 и Новак Обрадовић 5 поена.

У наредном 6. колу, у суботу 27. новембра, Приморје 1945 дочекује „Ибар“ из Рожаја.